Vítejte

Je to už spousta let, co jsem se zamilovala do krásných zahraničních látek. Bavilo mě objevovat nové vzory. Těšit se na balíčky od pošťáka. Vymýšlet po nocích, co nového ušiju. Stříhat. Žehlit. Šít. Vymýšlet, co vyrobím z odstřižků látek. Protože vyhodit i kousek krásné látky, to by byl hřích:) Látky byly dlouhou dobu inspirací pro mou tvorbu. Snila jsem, že jednou navrhnu i tu svou. Tento sen jsem si splnila už v roce 2015 a vytvořila jsem od té doby několik autorských kolekcí kabelek, peněženek a módních doplňků.

Když se mi narodil syn, začala jsem se víc věnovat ilustraci a tvorbě pro děti. Kreslila jsem každou volnou chvilku a navrhla několik kolekcí autorských látek. Po čase jsem začala přemýšlet nad tím, že bych se navrhování vzorů nevěnovala jen jako designer, ale nabídla látky s mými vzory k prodeji. Strávila jsem spousty hodin hledáním vhodných dodavatelů a skoro jsem to vzdala. 

Konečně. Skoro po roce můžu říct "Vítejte!". Vítejte v království autorských látek. Ve světě mé fantazie.

Doufám, že se stejnou radostí a netrpělivostí budete čekat na své balíčky jako já kdysi na látky od "Veselé jehličky". Moc bych si přála, aby pro Vás mé látky byli inspirací. Těším se na vaše projekty:)

 

Kristýna