Spolupráce

Jednotlivé vzory nebo ucelené kolekce mohu vytvořit na přání klienta. Pokud máte zájem se mnou spolupracovat, neváhejte mne kontaktovat. Na přání Vám zašlu aktuální ceník. Kolekce realizovaných vzorů si můžete prohlédnout pod odkazy níže. Stačí kliknout na obrázek.

Kolekce StavbaKolekce FarmaKolekce Čarovný les

Kolekce O Karkulce

Pokud jste výrobce či prodejce metráže, módní značka, výrobce tapet či kancelářského zboží a hledáte neokoukané vzory do svého sortimentu máte možnost zakoupit si licenci nebo se domluvit na individuální spolupráci. Takový vzor není v dnešní době problém nechat digitálně vytisknout na metráž, tak aby byly látky vhodné i pro děti do tří let a splňovaly dané zákony a u nás předepsanou hygienickou normu. Digitální tisk je možný nejen na bavlněné plátno, ale i úplety, softshell, kepr, fleece, prošev a mnoho dalšího. Díky spolupráci může mít Vaše firma či značka sortiment, který Vás odliší od konkurence.

Jeden vzor je možné vytvořit v různých barevných i velikostních rozměrech. Kolekce látek pro děti mohou být barevně upravené pro dívčí i chlapeckou variantu.

Kolekce obsahuje zpravidla jeden hlavní, signifikantní dezén. Jednotlivé jeho motivy se pak prolínají celou kolekcí. Součástí bývá i tematicky navazující vzor s jednoduchými grafickými prvky. Vzory vychází nejen z daného tématu, jsou také individuálně řešené vzhledem k plánovaným použitým materiálům.

Digitální potisk metráže nebo tisk na vlastní látku je pro spoustu firem stále neznámou, přitom je možný i v malých sériích a dostupný i pro malé místní značky. Více o digitálním tisku látek se dočtete zde.

Nejedná se však pouze o tisk na látku. Například díky originální a na míru vytvořené tapetě, kterou doplníte o prvky s autorskou látkou ze stejné kolekce vzorů, ať už se jedná o originálně čalouněný nábytek nebo závěsy či ložní povlečení, můžete zcela změnit vizuální vzhled restaurace nebo dětského pokoje.