Jednotlivé vzory nebo ucelené kolekce je možné vytvořit na přání klienta, případně zakoupit některý z aktuálních dezénů. Pokud máte zájem se mnou spolupracovat nebo by se Vám líbil některý z designů pro Váš projekt, neváhejte mne kontaktovat. Na přání Vám zašlu aktuální ceník. Kolekce vzorů si můžete prohlédnout pod odkazy níže. Některé kolekce vzorů jsou volné a je možné je zakoupit. 

Pokud jste výrobce či prodejce metráže, módní značka, výrobce tapet či kancelářského zboží a hledáte neokoukané vzory do svého sortimentu máte možnost zakoupit si licenci nebo se domluvit na individuální spolupráci. Takový vzor není v dnešní době problém nechat digitálně vytisknout na metráž, tak aby byly látky vhodné i pro děti do tří let a splňovaly dané zákony a u nás předepsanou hygienickou normu. Digitální tisk je možný nejen na bavlněné plátno, ale i úplety, softshell, kepr, fleece, prošev a mnoho dalšího. Díky spolupráci může mít Vaše firma či značka sortiment, který Vás odliší od konkurence. 

Jeden vzor je možné vytvořit v různých barevných i velikostních rozměrech. Kolekce látek pro děti mohou být barevně upravené pro dívčí i chlapeckou variantu.

Kolekce obsahuje zpravidla jeden hlavní, signifikantní dezén. Jednotlivé jeho motivy se pak prolínají celou kolekcí. Součástí bývá i tematicky navazující vzor s jednoduchými grafickými prvky. Vzory vychází nejen z daného tématu, jsou také individuálně řešené vzhledem k plánovaným použitým materiálům.

Digitální potisk metráže nebo tisk na vlastní látku je pro spoustu firem stále neznámou, přitom je možný i v malých sériích a dostupný i pro malé místní značky. Více o digitálním tisku látek se dočtete zde.

Nejedná se však pouze o tisk na látku. Například díky originální a na míru vytvořené tapetě, kterou doplníte o prvky s autorskou látkou ze stejné kolekce vzorů, ať už se jedná o originálně čalouněný nábytek nebo závěsy či ložní povlečení, můžete zcela změnit vizuální vzhled restaurace nebo dětského pokoje.