Blog


 

 

 


 Těšíme se, stavte se!


 

Jsme součástí Limitovky! Děkujeme! Moc se to povedlo! 

http://www.dyzajnmarket.com/


 

 

Děkujeme www.vagabonds.cz za bezva fotoreport z posledního Dyzajn market Podzim. Zastavili se a prý se jim u nás moc líbilo, děkujeme:) Celý článek si můžete přečíst na http://www.vagabonds.cz/fotoreport-jaky-byl-dyzajn-market-podzim/

 


 

Těšíme se! Budeme tam! Stavte se! Kam?

Velký stan KikiBike, Piazzeta Národního divadla, Praha 19. - 20.9. 2015

1924_DyzajnMarket_podzim_banner_851x315_stavtese (1)n2 

 


  

Víte že, je kolekce Fairytale nature ušitá z materiálů potištěných v České republice? Podařilo se nám navázat spolupráci s českou textilkou a jsme za to moc šťastní!

Moc se nám líbí myšlenka mezinárodní kampaně Fashion revolution. Dávají si za cíl udělat módní průmysl nejen krásným na poled, ale zejména etický, transparentní a udržitelný. Více se dozvíte na stránkách http://fashionrevolution.org

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč většina oblečení z vaší skříně je vyrobená v Bangladéši a v ostatních zemích třetího světa a co všechno to obnáší? A proč výrobci v těchto zemích zboží produkují?

Je to o smýšlení nás všech. Není to jen o penězích...

Další podobná kampaň se jmenuje "Obuj se do toho", je zacílená tentokrát na výrobce bot. Více na http://www.nazemi.cz/cs/boty.

Tak co? Stále je Vám "putna", kde vzniká móda kterou nosíte?

 Nechceme jít s davem. Používáme proto od prosince roku 2014 autorské materiály. Materiály jsou navržené a vytištěné v České republice. Design Kristýna Švestková. 

Z našich materiálů můžete u nás aktuálně zakoupit výrobky z kolekce Fairytale nature, Folklor fuchsia, Zlé lišky nebo batohy kombinované s designovou bavlnou.

 


  

BACK TO SCHOOL

Joo už je to tak, zpátky do školy...


 

 KOLEKCE FAIRYTALE NATURE

Romantická nálada, ostré sluneční světlo, švestkové stromy kousek pod kaplí v kopci, vysoké teplem mihotající se trávy, naše malé štěňátko a poslední kolekce Fairytale nature. 

Celý lookbook můžete prohlédnout tady 

Kolekci Fairytale nature nakupujte zde

blog2bblog2


 

KOLEKCE CITYBAG, REPORT Z FOCENÍ 

Letní pařák, Brno, Eda, zrcadlovka a KikiBike batoh. Dobrý a zároveň bleskový fotoshoot je skoro zázrak. Ale i ty se dějí! Nafotit kolekci za 10 minut. To se nám jen tak nestává. Ale ono se vlastně není čemu divit. Za všechno mohl rozpálený beton, jižní klima a láhev s vodou, která zůstala doma...jak jinak, že:)

blog1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.